Ons enthousiaste en deskundige team

Florere wil kandidaten en werkgevers in de Installatietechniek en Bouw helpen tot (verdere) bloei te komen.

Dit doet zij door ondersteuning te bieden aan het proces van instroom, doorstroom en uitstroom van personeel in de zin van de juiste man /vrouw op het juiste moment op de juiste plaats te bemiddelen. Wij verbinden mensen en organisaties, waardoor 1+1= 3 wordt. De selectie van kandidaten gebeurt integer en persoonlijk en met kennis van de kandidaat en de opdrachtgever want wij worden in ons werk gedreven door de wens om maatwerk te leveren aan zowel de kandidaat als aan de opdrachtgever.

Florere werkt toe naar duurzame oplossingen bij het werven en begeleiden van personeel in de Installatietechniek en Bouw.

Desiree Bogaers

Financiƫle Administratie

desiree.bogaers@florere.nl

Tel: 06-46066180

Irene Bosmans

Consultant W&S

irene.bosmans@florere.nl

Tel: 06-22970707


 

Fleur Fleuren

Eigenaar / Consultant W&S

fleurfleuren@florere.nl  

Tel: 06-23227237


 

Heleen Kooy

Consultant W&S

heleen.kooy@florere.nl

Tel: 06-57146260

Marleen Peeters

Research Consultant

m.e.peeters@hotmail.com

Tel: 06-52119410

Betty Persoon

Backoffice medewerker

 

backoffice@florere.nl

06-51454438

Martijn Vonk

Junior Consultant W&S / Search

martijn.vonk@florere.nl

06-53740530

Karin de Waard

Consultant W&S

karin.dewaard@florere.nl

Tel: 06-22364187

Onze klanten